9 Wrz

Wczasy z partnerem czy z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi wariaccy oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub też podobnych okolicznościach – dużo ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To również całe ogrom doskonałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to czasem niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.