19 Paź

Odtwarzacze DVD i ekrany w aucie

Przydatne, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Auta niepospolite, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o obszernej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, aby podnieść zadowolenie nowoczesnego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych okresach samochody elektryczne lub też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć samochód do kontaktu i pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie samochody są w stanie zastopować się na środku autostrady, czy na odwrót – pustego pola, albowiem po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także nowatorskie wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym i prawa jazdy. Takie machiny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i patentować takie auta? To na pewno byłoby wspaniałe doświadczenie dla smakoszy aut oraz sztampowych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne archaiczne samochody.

radioodtwarzacze

Radioodtwarzacz

pioneer

głośniki eliptyczne